Dofinansowanie na nowości wydawnicze

logo_napis_2

 

 

Z przyjemnością informujemy, że Powiatowa Biblioteka Publiczna w Opolu Lubelskim w 2023 roku otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w wysokości 6000 zł.

Dotacja pozyskana została w ramach Narodowego Programu Rozwoju czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 zadanie „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książki w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0”

Dzięki dofinansowaniu mogliśmy jeszcze bardziej wzbogacić nasze zbiory biblioteczne dla naszych Czytelników i Przyjaciół biblioteki.

Nowości


Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021- 2025

Zadanie: „Dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usług zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub synchrobooków” – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0.

 

7550.tmp

Download PDF